ورود به سایت   عضویت
ورود به سایت

رنگ ها و شخصیت ها

رنگ ها و شخصیت ها

 

خردلی، قرمز، آبی، خاکستری... رنگ های مختلف منعکس کننده احساسات و نوع نگاه ما به زندگی هستند. پیشنهاد می کنیم تست زیر را با دقت انجام دهید تا شگفت زده شوید. از میان این چرخه رنگی بدون اینکه زیاد فکر کنید یکی را انتخاب کرده و بعد توضیحات مربوط به آن را بخوانید. توضیحات، درواقع مربوط به شما و نوع نگاهی است که از درون به مسایل دارید.


زرد
قابل انعطاف ، صرفه جو، باهوش

در جهت اهدافی قدم بر دارید که بتواند آینده خوبی را برایتان تضمین کند. بدون قیاس خود با دیگران به دنبال روشی هستید که شما را برتر جلوه دهد، اما گاهی جایگیری صحیحی ندارید و نمی توانید عقاید خود را به درستی به دیگران بفهمانید.


خاکستری روشن
مشکوک، دودل، مردد

همه چیز برای شما پیچیده است. به همه چیز مشکوک هستید. می ترسید زاویه دیدتان را تغییر دهید چون احساس می کنید دنیا به شما خیانت می کند. احساستان به شما می گوید حقیقتی که فکر می کنید هست معنی ندارد. برای خلاصی از این شک باید دنبال ریشه ماجرا باشید. ببینید اولین مرتبه کی و کجا دچار ترس شده اید و اعتمادتان را از دست داده اید.


قرمز
به دنبال امنیت، طرفدار سکون، فردگرا

به خودتان انگیزه و هیجان لازم برای ادامه کارها را در بهترین شرایط بدهید. ذهن کنجکاو شما باعث می شود به دنبال کار در زمینه های مختلف باشید. در زندگی اولویت اصلی خودتان هستید. تلاش می کنید تا خود را برتر نشان دهید اما برای موفق بودن بهتر است تفاوت هایتان را با دیگران بشناسید.


کاراملی
عاقل، محتاط، متعادل

زیاد به نحوه انجام امور فکر می کنید. به همین خاطر جنبه خوبآن را سنجیده و بهترین بهره را می برید. باهوش و منطقی هستید؛ احساساتی بوده و گاهی با قلبتان تصمیم می?گیرید. برای بهترشدن کافی است به نیازهای احساسی تان بیشتر توجه کنید .


خردلی
ظاهربین، سرمایه گذار، افسون گر

به اندازه کافی به خود و زندگی تان توجه ندارید. بدون شناخت کافی در مورد توانایی های افراد به آنها افتخار می کنید. زندگی شخصی و حرفه ای شما با هم درآمیخته است. بدون توجه به باطن ظاهر افراد را می بینید و با شناخت توانایی هایتان نیازهایتان را برطرف کنید.


آبی لاجوردی
صادق، شاهد، هنرمند

در برقراری ارتباط کلامی و حرکتی قوی هستید. عادت به تجزیه و تحلیل عمق مسایل را دارید. ذاتا هنرمندید و بیشتر اجازه می دهید الهامات شما را رهبری کند. به حس ششم خود اعتماد ندارید. اگر به الهامات توجه نکنید و کسی در کنارتان نباشد تا در انتخاب به شما کمک کند ناگهان به بن بست می خورید. سعی کنید در بیشتر موارد به احساسات و حس ششم تان اعتماد کنید.


سبز
عادل، انسان گرا، دارای حس همبستگی

به سنت های خانوادگی ارزش زیادی می دهید و برای دیگران ارزش قائلید؛ اما آنها را وسیله قرار می دهید تا خود به خوشبختی برسید. خود را از درگیری های مستقیم دور نگه می دارید و دوست دارید در آرامش زندگی کنید. قبول نکردن ناتوانی دیگران برایتان دردسرساز است پس ناتوانی?شان را برای بهترشدن بشناسید.


آبی
ضعیف، احساسی، امیدوار

در برابر مشکلات احساس ضعف دارید و گمان می کنید حتما باید دیگران به شما کمک کنند. به پاکسازی جسمی و روحی نیاز دارید تا احساس تان به درستی آزاد شود. امیدتان را حفظ کنید و با توکل بر توانایی های خود مشکلات را از سر راه تان بردارید.
توسط : مشاورفا  در تاریخ : 2-12-1393, 22:10   بازدیدها : 1170   
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .