ورود به سایت   عضویت
ورود به سایت
» ارشیو برنامه های روانشناسی شبکه سلامت
ارشیو برنامه های روانشناسی شبکه سلامت
در این بخش برنامه هایی که از شبکه سلامت جمهوری اسلامی ایران در زمینه روانشناسی پخش شده است قرار میگیرد .
 
 
برنامه سودای شوم :


 


 

اعتیاد به عنوان یکی از عوارض دنیای معاصر گریبان گیر تعداد زیادی از افراد هر جامعه می باشد و به طبع آن موضوع ترک آن نیز یکی از چالش های آن می باشد.

مستند های کوتاه سودای شوم به بررسی این امر و هم چنین ابعاد مختلف آن از جمله سودجویی های موسسه های ترک اعتیاد، عوارض ترک های غیر علمی و هم چنین ارائه راه کارهای مناسب توسط متخصصین حوزه ی اعتیاد و تعدادی از بیماران گرفتار دارد.

 
 

 برنامه حال خوب:

میلاد اسلام‌زاده و تیم همراهش بر اساس این ایده خواسته‌اند تا برای بهبود حالِ روانی مردم و تغییر خلق‌وخوی آن‌ها تلاش کنند. 
 موضوعی که در این برنامه به چشم می‌آید حضور و همراهی تنی چند از روان‌شناسان ایرانی است. علی بابایی‌زاد روان‌شناسِ معروف قرار است در اجرای برنامه مجری را همراهی کند.
همچنین به گفته تهیه‌کننده قرار است که آن‌ها به سراغِ آدم‌های شناخته‌شده بروند و بفهمند که چگونه آن‌ها از یک حالِ بد به روزهای خوب و موفقیت‌آمیز رسیده‌اند.
البته قرار نیست که این برنامه تماما با ایده‌های روان‌شناختی و افراد این حوزه پیش برود. عوامل برنامه می‌گویند هر چیزی از نقاشی و موسیقی گرفته تا علم که بتواند حالِ مردمی را خوب مکند در این برنامه جای خواهد داشت.

 

برنامه من و کودک من :