ورود به سایت   عضویت
ورود به سایت
» » » افراد میانسال و این نکات مهم زیبایی

افراد میانسال و این نکات مهم زیبایی

افراد میانسال و این نکات مهم زیبایی

افراد مسن و زیبایی سالمندان و زیبایی,زیبایی در پیری,سالخوردگان و زیبایی,افراد میانسال,افراد مسن و زیبایی,سالمندان و زیبایی
افرادمیانسال که وارد دنیای جدیدی از زندگی شان شده اند با تغییراتی در چهره و زیبایی خود مواجه می شوند و این مسئله روی روحیه آنان بسیار تاثیرگذار است در این مطلب راهنمایی هایی برای رفع این وضعیت برایشان داریم.
در این یادداشت به برخی از این مشکلات و نحوه رفع آنها اشاره می کنم:
1. کاشت مو: بعد از 50 سالگی اکثر آقایان دچار طاسی می شوند و کاشت مو و انداختن خط رویش مو در افزایش اعتمادبه نفس و زیبایی و جوانی شان موثر است. متخصص مجرب در این زمینه می تواند حتی با موهای سفید، این خط رویش را ایجاد کند تا ظاهر فرد طبیعی به نظر برسد. برخی از آقایان از داشتن موی سفید خوششان نمی آید و ترجیح می دهند موهایشان را رنگ کنند اما بنده توصیه می کنم به جای رنگ مو که ظاهری مصنوعی به فرد می دهد از شامپوهای رنگ کننده مو و رفع کننده سفیدی استفاده کنند که ظاهری طبیعی تر دارد و موهای سفید را خاکستری تیره می کند.
2. رفع افتادگی های پوستی: به آقایانی که دچار افتادگی پوست و چین چروک شده اند، توصیه می شود به کمک روش های کم تهاجمی مثل RF یا تکنیک اولتراسوند جوان سازی انجام دهند.
3. استفاده از ضد آفتاب: بسیاری از آقایان می گویند فرصت کافی برای رسیدگی به پوستشان را ندارند اما ضدآفتاب یکی از اساسی ترین کارهایی است که می تواند جلوی بسیاری از سرطان های پوستی و انواع لک را بگیرد. توصیه می کنیم حتی آقایانی که سن شان از 50 سال گذشته اند و طاس هستند، روی سرشان هم ضدآفتاب بزنند.
4. مراقبت از خال ها و لک ها: اگر در کودکی عادت به مصرف ضدآفتاب نداشته اید، امکان بروز ضایعات بدخیم در سنین بالا روی پوست وجود دارد. به همین دلیل با مشاهده هر لک یا ضایعه ای که به وجود می آید یا ظاهری غیرطبیعی دارد یا زخم هایی که دیر خوب می شوند به متخصص مراجعه کنید.
5. استفاده از مرطوب کننده ها: با افزایش سن، رطوبت پوست کم و خشک می شود به همین دلیل توصیه می شود زمان حمام کردن کوتاه و آب حمام ولرم باشد و حتما داخل حمام تا هنوز پوست مرطوب است از مرطوب کننده ها استفاده کنید تا خشکی، باعث اگزما و مشکلات بعدی نشود.

توسط : مشاورفا  در تاریخ : 20-08-1394, 06:26   بازدیدها : 496   
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .