عدم کنترل در احساسات چه بد چه خوب

174 بازدید
سوال شده تیر 15, 1396 در اختلالات روانی توسط S.H.R...AMINI
باسلام.خانم 33ساله هستم.جدا شده ام پسر 5ساله با پدرش زندگی میکنه.تنها هستم و متاسفانه با توجه به مطالعه زیاد تمرین،مشاوره و....به هیچ عنوان نمیتونم جلوی احساسم بگیرم.چه عصبانیت و چه شادی...به عنوان مثال...با کسی وارد رابطه میشم به دلیل تنهایی وابسته میشم طرفم خوشش میاد اما بقدری شورشو در میارم طرفم حالش بد میشه و از رابطه کنار میکشه...تند تند پیام میدم.انتظار دارم اونطور که من میخوام رفتار کنن و توجه کنن ،هر راه کاری بگید رفتم اما بازم همون آش و همون کاسه...
دارای دیدگاه تیر 19, 1396 توسط Basic
بهد از پاسخ علمی ای که از سایت دریافت کردید ، قدمی برای بهبود و۱عیتتان برداشته اید ؟

استفاده کردن از مطالبی که دریافت می کنید برای کل تیم از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

کل تیم وقت شان را صرف شما مراجعه کنندگان محترم و ارزشمند می کنند تا شما بتوانید استفاده لارم و پیشرفت فکری مورد نیاز را داشته باشید.

آرزوی تک تک مان بهبودی وضعیت فکری و جسمی شما مراجعه کنندهگان. محترم است.

اگر پرسشی در مورد پاسخی که دریافت کردید هست ، لطفا بپرسید شک نکنید تک تک عضو مشاوران بهترین پاسخ را سعی می کنند به شما ارایه دهند و کم نمی گذارند.

1 پاسخ

پاسخ داده شده تیر 15, 1396 توسط نازی قنبری
سلام
دوست عزیز،اینطور که فرمودید هر راهکاری را که بگوئیم شما رفته اید،پس بهتر نیست همون اش و کاسه رو بپذیرید یا بیخیال اش و کاسه شوید?!!!
اما شاید ناخوداگاهتون به چیزی که گفتيد باور نداره وبرای همین اومدید و ودر مشاورفا مسله تون رو مطرح کردید،شاید هنوز ی راهی وجود داشته باشه.
پيشنهاد می کنم حتما از یک متخصص ،با رویکرد روان تحلیلی یا طرحواره درمانی کمک بگیرید به احتمال زیاد مساله تان تا حدود زیادی حل خواهد شد،فقط باید زمان و هزینه صرف کنید.
شا.د و سلامت باشید.

نازی قنبری
کارشناس ارشد روان شناسی بالینی
تلفن تماس: 021_23584444
داخلي 1 - کد مشاور 4640
موبایل: 09193809255
اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

...