خیانت و هوسبازی شوهر

444 بازدید
سوال شده اردیبهشت 5, 1395 در ازدواج و طلاق توسط سیماموسوی
باسلام..شوهر دوست من خیلی هوسبازه و الان یه ساله عروسیشون شده ولی از دوران نامزدی حتی 5-6 روز مانده به عروسی به خود بنده هم پیشنهاد دادن..ایشون به تمام دوستان ویا هم دانشگاهی هاشون پیشنهاد دوستی و برقراری رابطه جنسی میدن..با اینکه من و یا سایر دوستانم کامل شناختیمش ولی باز به روی دوستم نمیاریم که شوهرش چنین ادمی هس..ضمنا طبق گفته دوستم شوهرش خیلی بهش میرسه و باهاش خوبه........ضمنا این اقا خیلی چاپلوس و دروغگو و ظاهرساز هستن..حالا سوال من ایجاس که آیا واقعا همچین مردایی پیدا میشن که علی رغم رابطه خوب با زن شون،به دنبال هوسبازی و برقراری رابطه با دیگران مخصوصا افراد اشنا باشند؟من خودم مجردم و با دیدن شوهر دوستم واقعا از ازدواج ترسیدم ..ضمنا ایا من و دوستانم به دوستم بگیم که شوهرش همچین درخواست هایی به ما داده اچه ز طریق تلفن و رودرو...سپاس از لطفتون.
دارای دیدگاه اردیبهشت 6, 1395 توسط jbagheri
این رفتار میتونه علل زیادی داشته باشه ونیاز به بررسی تاریخجه رشدی این اقا داره.معمولا میتونه بخاطر1-مسایل طبی مثل پرکاری تیرویید ویا افزایش هورمون های جنسی باشد که میل جنسی را در فرد افزایش می دهد2-مشکلات شخصیتی مثل دوژن وانیسم که بیشتر درافراد خود شیفته یاضداجتماعی برزو می کند وفرد در طلب کسب رابطه های جنسی مختلف است وبیشتر درمردان رخ میدهد.فرد به دنبال رابطه جنسی مکرر با زنهای مختلف است وبیشتر ارتباط سطحی بازنان برقرار میکند واز لحاظ عاطفی عمیق نمی شود.یعنی هدفش کسب بدن زنان است تاعاطفه انها.این در درصد بسیارکمی ازمردان شیوع دارد ودرهمه نیست.

1 پاسخ

پاسخ داده شده اردیبهشت 9, 1395 توسط روانشناس مثبت
با سلام
دوست بزرگوار بهتر برای یافتن علت مشکل  و دلیل این مساله به صورت حضوری مراجعه شود تا با تشخیص درست نسبت به رفع و درمان این مشکل اقدامات لازم صورت گیرد. در ضمن همه افراد به یک شکل و ویژگی عین هم نیستند ،بهتر از تعمیم خوداری کنید و دیدگاه مثبت به ازدواج رو حفظ کنید. موفق باشید.
اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

...