سردمزاجی شوهرم

294 بازدید
سوال شده خرداد 2, 1396 در مشکلات جنسی توسط بی نام
باسلام من حدود 2سال هست که ازدواج کردم وخودم 21ساله وشوهرم 35ساله. زندگي وروابط جنسی بسیار خوب ورضایت بخشی باهم داشتیم وهفته ای 2یاچندین باربه نیاز های همديگه پاسخ میدادیم. من مريض ام اس ای هستم وشوهرم یک ساله خبرداره تصمیم به بارداری داشتیم متاسفانه ام آر آی ام فعلا خوب نبود ونشد وشوهرم چندمدت درگیر بودوحتی محبت هم نمیکرد والان کاملا سرد شده.هربار که بهش نزدیک میشم ومنوازخودش میرونه میشکنم توخودم وازدرون نابودمیشم. برخورد ش خوبه باهام ولی احساس میکنم بهم ترحم ميشه چون هیچ احساس جنسی بهم نداره ومن حتی انقد شکستم تصمیم ام به طلاقه چیکارمیتونم بکنم

1 پاسخ

پاسخ داده شده خرداد 3, 1396 توسط روانشناس
سلام بر شما
کاربر محترم در زندگی زناشویی بروز مشکلات جنسی گاه اجتناب ناپذیر است.
بنابراین خونسردی خودتان را حفظ کنید و مشکل را صرفا از دید  ام اس نبینید!  حتی اگر این مشکل هم نبود، عموما زمانی که زوجین به رابطه ی جنسی به عنوان ابزار نگاه می کنند(مثلا بچه دار شدن) دچار مشکلاتی می شوند. یکی از اشتباهات شما این است که مستقیما به سمت همسرتان می روید  روشهای غیرمستقیم را برگزینید و او را تشنه ی رابطه کنید. حتما نخواهید بلافاصله مثل سابق هفته ای دوبار رابطه داشته باشید.
اگر با شما صحبت شود، اشتباهات بسیاری استخراج می شود که لازمست تک به تک با رفتاری مناسب جایگزین شود. در شروع ازدواج مرد خودجوش کارهای بسیاری انجام میدهد و زن با اشتباهاتی که اصلا به آن آگاه نیست کم کم این چشمه جوشان را می خشکاند. این نکات بسیار زیاد است و از حوصله ی این نوشته خارج.
مطمئن باشید با تغییر رفتار و البته مهار ترستان، به نتایج بسیار خوبی خواهید رسید.

مـریم غفـار
کارشناس ارشد روان شناسی بالینی
مشاوره تلفنی : شماره هوشمند 9099071000 را بدون پیش شماره گرفته و سپس کد 80195 را وارد نمایید
اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

...