پیش از ازدواج

363 بازدید
سوال شده تیر 1, 1394 در ازدواج و طلاق توسط بی نام
سلام. من  دختر 24 ساله هستم .مهندسی عمران خوندم و فرزند آخر خانواده 5 نفره هستم. با آقا پسری آشنا شدم 25 ساله کارشناسی ارشد و فرزند اول خانواده ی 2 نفره هستن. ایشون در ابتدای آشنایی گفتن که در دوره ی راهنمایی و اواخر دبیرستان با یکی از همکلاسیاشون رابطه ی جنسی سطحی داشتن به مدت دو ماه یا کمتر ولی رابطه شون تموم شده. دلیلش رو خودشون نادانی جنسی و اشتباهات نوجوانی می دونن.و بعد از اون هرگز رابطه ای با همجنس نداشتن. در دوران ابتدایی توسط یکی از آشناهاشون در یه محیط خلوت مورد تجاوز قرار گرفته. در واقع کاملا سطحی و فقط شامل لمس از روی لباس بوده و برای چند لحظه اما ایشون حس بدی داشتن. می خواستم ببینم در ازدواجمون این موضوع دخیل هست؟ و اهمیت داره یا خیر؟

1 پاسخ

پاسخ داده شده تیر 1, 1394 توسط سیداحمدمرتضوی
سلام

ببینید هردو مسئله اگر در فرد تحلیل نشود و حل نگردد می تواند در نوع روابط جنسی و روابط زناشویی و حتی در دراز مدت به وجود آوردن آسیب های زیادی گردد و رسیدگی به آن حتما از ضروریات است .// اما در قبل از ازدواج حدود 50 مورد را باید به تفاهم برسید و بعد برای ازدواج اقدام کنید . باید بسیاری از مسائل مهم د ر هم گن بودن را در نظر داشته باشید و مهم مهم این که در قبل از ازدواج باید تمام چشمان را خوب باز کرد و همدیگر را خوب دید ./و بعد قدم بر داشت ..// مسائل را با شاغول خود نسنجیم در تمام موارد باید شاغول بر اساس اصول کلی باشد .

کارشناس ارشد روانشناسی بالینی
شماره تلفن : 09121312713 , 22878323
شنبه و دوشنبه 10 صبح الی 19 خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد بعد ازپمب بنزین ، نرسیده به ظفر ،کوچه ی امانی ، پلاک 2 ، طبقه 5 واحد 9 ، مرکز مشاوره ی راه سبز
اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

...